Wczytuję dane...
Model: 3895
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: trovet

Dental OCF


Dietetyczna karma została opracowana w celu zmniejszenia powstawania kamienia nazębnego i zapobiegania paradontozie u psów. Karma zapobiega przykremu zapachowi z pyska psa.Wskazania:

  • Dla psów dorosłych
  • Pielęgnacja i regeneracja uzębienia
Przeciwwskazania:

  • Nie podawać sukom karmiącym
  • Nie podawać szczeniętom
  • Psy, które wymagają profesjonalnej opieki stomatologicznej
Karma TROVET Dental jest specjalną karmą opracowaną w celu zmniejszenia powstawania kamienia nazębnego i zapobiegania paradontozie oraz nieprzyjemnemu zapachowi z jamy ustnej u psów.
Dzięki specjalnej budowie pokarmu TROVET Dental, granulki przenikają głęboko do wnętrza zębów co powoduje ich czyszczenie i zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego.
Dodatkowe składniki w pokarmie przyczyniają się do czystego i zdrowego uzębienia dzięki ich chemicznym i przeciwbakteryjnym właściwościom.Skład:

zboże, mączka mięsna drobiu, ryż, mąka ziemniaczana, tłuszcz drbiu, jęczmień, celuloza, wątroba drobiu (hydrolizat), pulpa buraczana, otręby, witaminy i pierwiastki śladowe, drożdże, siemię lniane, ksylitol, mleko w proszku.Analiza:

białko 22%
tłuszcz 14%
włókno 7,7%
popiół 5%
wapń 0,75%
fosfor 0,75%
sód 0,27%
potas 0,6%
magnez 0,11%
Witamina A 15 000 IU/kg
Witamina D3 1 500 IU/kg
Witamina C 500 mg/kg
Witamina E 350 mg/kg
Dawkowanie:

Waga Psa 5 kg 10 kg 20 kg 30 kg 40 kg 50 kg 60 kg
Dawka 120 g 200 g 320 g 450 g 555 g 655 g 755 g

 

Komunikat producenta karm Trovet

"Produkcja TROVET została przeniesiona do Hiszpanii.

Tak więc kształt, wygląd i zapach karm pochodzących z nowych opakowań tej produkcji będą się różnić od dotychczasowych produktów.

Natomiast nie zmienia się skład, jakość i smakowitość. Niektóre wybredne psy i koty mogą niechętnie jeść ze względu na inny zapach.

W tej sytuacji powinno się zalecać stopniowe przechodzenie ze „starych‘’ opakowań na „nowe‘’ opakowanie poprzez stopniowe mieszanie karm.

W ciągu kilku dni powinno się zwiększać dawkę z nowego opakowania i zmniejszać ilości karmy ze starego opakowania."

Polecamy